O portálu PrahaNovostavby.cz

Realitní portál PrahaNovostavby.cz vám nabízí největší nabídku novostaveb v Praze a jejím okolí. Vybírat můžete z bytů či domů v širokém spektru lokalit, dispozic, energetických skupin nebo vybavení!

Jaké výhody získáte při výběru nemovitosti na serveru PrahaNovostavby.cz?

Máme
stejné ceny
jako developer

U nás se nemusíte bát skrytých provizí nebo dalších poplatků. Všechny ceny jsou konečné a žádný další finanční obnos vás tak nemůže překvapit.

Máme
kompletní
nabídku

U nás najdete kompletní nabídku nemovitostí developera. Nemáme jen katalog projektů, jako jiné realitní servery.

Máme
nejširší
nabídku
novostaveb

Na realitním portálu PrahaNovostavby.cz najdete nejširší nabídku novostaveb v Praze a jejím blízkém okolí.

K tomu všemu vám nabízíme bezplatné služby našeho klientského centra. Získejte oporu při hledání nemovitosti. Zadejte nám parametry, které odpovídají vašemu snu o novém bydlení a my budeme hledat za vás. Vše bez starostí, stresů a zdarma.


Individuální přístup ke každému klientovi!

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto budete vždy komunikovat se svým operátorem, se kterým si můžete dle vašeho časového fondu domlouvat hovory a nezaskočí vás tak při pracovním pohovoru nebo v kině.

Vše podle vašich představ o ideálním domově!

Svěřte nám vaše sny o bydlení a my vám budeme hledat nabídky, které jim odpovídají. Může se jednat o lokalitu, cenu, dispozici nebo energetickou náročnost. Vždy se pokusíme splnit všechna vaše realitní přání.

O nových nabídkách budete vědět jako první!

Každodenní listování nabídkami realitních portálů může být vyčerpávající a takřka nekonečné. Proto vás budeme informovat o všech nových projektech, které odpovídají vašim požadavkům.

Domluvíme vám prohlídku nemovitosti!

Chceme, abyste měli servis od nás vždy kompletní a nemuseli jste se skutečně o nic starat. Proto vám domluvíme přímý kontakt s majitelem nemovitosti či zástupcem developerské společnosti.

Jsme odborníci na trh s realitami!

Nemusíte být odborníky na vše. Náš profesionální tým se v realitách orientuje na 100 %, proto se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se nemovitostí a my vám vaše dotazy zodpovíme.

Aktivně vyhledáváme nemovitosti!

Nemusíte se obávat, že usneme na vavřínech. Nové nabídky aktivně vyhledáváme a párujeme je s poptávkami. Dozvíte se tak skutečně o všech dostupných nemovitostech, které splňují vaše parametry.

Zaujali jsme vás?
Nechte nám tu na sebe kontakt.

Zavoláme vám zpět a pomůžeme vám s výběrem nemovitosti,
přesně podle vašich představ.

Top články