Barrandov Hills

0 volných nabídek, www.barrandovhills.cz, Chlupáčova, Praha - Hlubočepy


CRESTYL real estate, s.r.o.
222 700 037
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.barrandovhills.cz
CRESTYL real estate, s.r.o. CRESTYL real estate, s.r.o.


Rezidenční

Chlupáčova, Praha - Hlubočepy

100% (0 volných nabídek)

Ve výstavbě

osobní

C - vyhovující

Základní informace o projektu Barrandov Hills

Developerský projekt Barrandov Hills má na svědomí profesionální společnost CRESTYL. Ta vytvořila unikátní stavební dílo ve spojení s uznávaným architektem Karima Rachidi, jenž vsadil na uzavřený areál s několika bytovými domy tvořícími zajímavý celek. Originální nápad a stylová architektura přinesly projektu titul Best of Realty.

Uzavřený areál nabízí především dostatek soukromí a bezpečí. To vše s překrásným výhledem na okolí. Základem všeho je několik desítek bytových jednotek, jejichž vnitřní prostory jsou uspořádány v dispozicích 1+kk až 5+kk. Díky tomu vzniká podlahová plocha od 42 m2 do 115 m2. Výjimečností jsou i vysoké stropy. Nechybí ani potřebná garážová stání.

Součástí moderních bytových jednotek jsou předzahrádky, balkony či prostorné terasy. Ty vznikají právě díky praktickému řazení bytů v samotných patrech.

Interiéry podléhají aktuálním bytovým trendům. Spousta prostoru, světla a značkové vybavení. To jsou aspekty, které ve značné míře rozhodují o vašem budoucím spokojeném žití. Developerský projekt Barrandov Hills je výhodnou investicí nejenom kvůli kvalitní výstavbě, ale také zajímavému situování.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah Terasa CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
BH3.B8.01.01 2+kk 1 / 8 50 m2 ano - Prodáno Prodáno 0
BH3.B9.01.03 2+kk 1 / 8 49 m2 ano - Prodáno Prodáno 0
BH3.B7.01.01 3+kk 1 / 8 77 m2 ano - Prodáno Prodáno 0
BH3.B8.01.03 2+kk 1 / 8 50 m2 ano - Prodáno Prodáno 0
BH3 4+kk 1 90 m2 ano 30 m2 Prodáno Prodáno 0
BH3.B8.03.02 4+kk 3 / 8 91 m2 ano 27 m2 Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Barrandov Hills

Nastěhujte se do těsné blízkosti Chuchelského háje a Prokopského údolí. Zvolte za svůj budoucí domov lokalitu Praha 5 – Barrandov, kde si užijete velice překrásného výhledu na Kavčí Hory. Místo nacházející se nedaleko jižní spojky, odkud se za 20 minut dostanete do centra metropole.

Bohatou občanskou vybavenost v okolí tvoří mateřské a základní školy, divadlo a kino, poliklinika, sportovní zařízení, obchodní centra a dětské hřiště přímo v uzavřeném a střeženém areálu. Spojte rozmanitou zeleň s vymoženostmi velkoměsta a poznejte přednosti lokality Praha 5 – Barrandov.

Financování

A

Rezervační smlouva

Do pěti dnů od jejího podpisu musíte uhradit částku 100 000 Kč, která je v poslední fázi odečitatelná z celkové ceny bytu.

B

Druhá splátka

Nejprve dojde k uhrazení sumy ve výši 15 % z hodnoty nemovitosti, do níž se započítává i rezervační poplatek.

C

Třetí splátka

Zbývající suma 85 % je splatná po výzvě investora a je nutné ji uhradit do deseti dnů.

INFORMACE K FINANCOVÁNÍ

Financování bytových jednotek v rámci developerského projektu je realizováno ve třech krocích. Navíc za přispění výhodného hypotéčního úvěru od České spořitelny, s jehož sestavením vám pomohou finanční poradci. Ti dokáží garantovat výhodou úrokovou sazbu a zajistit všechny potřebné náležitosti.

Oblíbené projekty: 3