Jaké výhody získáte registrací na PrahaNovostavby.cz

Realitní portál PrahaNovostavby.cz vám nabízí největší nabídku novostaveb v Praze a jejím okolí. Vyberte si z bytů či domů v širokém spektru lokality, dispozic, energetických skupin či vybavení!

Registrační formulář

Abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby, budeme potřebovat vaše jméno a příjmení, které bude sloužit pro komunikaci s naším zákaznickým centrem. Váš e-mail je nutný k potvrzení registrace a také k zasílání nabídek vašeho vysněného bydlení. Nabídky jsou zasílány na základě vaší specifikace.

Děkujeme za vaší důvěru

Individuální přístup!

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto budete vždy komunikovat se svým operátorem, se kterým si můžete dle vašeho času domlouvat hovory a nezaskočí vás tak v nevhodnou chvíli.

O nabídkách víte jako první!

Víme, že listovat každý den nabídkami realitních portálů může být vyčerpávající a takřka nekonečné. Proto vás budeme vždy informovat o nových projektech ve vámi preferovaných lokalitách.

Domluvíme vám prohlídku!

Protože chceme, abyste servis od nás měli vždy kompletní a nemuseli se skutečně o nic starat, domluvíme vám přímý kontakt s majitelem nemovitosti či zástupcem developerské společnosti.

Aktivní vyhledávání!

Nebojte se, že usneme na vavřínech. Nové nabídky aktivně vyhledáváme a párujeme je s vašimi poptávkami, abyste se dozvěděli skutečně o všech dostupných nemovitostech.