Viladům Uhříněves

0 volných nabídek, www.viladumuhrineves.cz/, Bečovská, Praha - Uhříněves


GARTAL Holding, a.s.
222 700 065
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.viladumuhrineves.cz/
GARTAL Holding, a.s. GARTAL Holding, a.s.


Rezidenční

Bečovská, Praha - Uhříněves

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

B - úsporná

Základní informace o projektu Viladům Uhříněves

Název bytového domu Viladům Uhříněves prozrazuje, kde se tento objekt bude nacházet. K jeho dokončení dojde ve třetím kvartálu roku 2019. Už nyní máte ale možnost, stát se majiteli kvalitního a moderního obydlí se vším všudy.

Dokazuje to například vyšší standard vnitřního vybavení, jemuž podléhají nejenom samotné jednotky, ale i společné prostory. Mnohé potěší i budoucí podoba objektu. Jednoduchá architektura, moderní prvky a praktické předzahrádky, včetně prostorných teras ve vyšších patrech.

Viladům Uhříněves nabízí celkem 17 jednotek, a to v dispozicích 1+kk nebo 2+kk s odlišnými podlahovými plochami. Při včasné rezervaci můžete získat i jedno ze šesti parkovacích míst před domem, jenž přispívají k celkovému komfortu obydlí. Volte prověřenou kvalitu výstavby, dobře řešené interiéry a komfortní bytové zázemí s dostatečným soukromím.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Viladům Uhříněves

Viladům Uhříněves a jeho okolí

Zeleň, klid a soukromí. Přesně takhle můžete žít, pokud využijete bytový projekt Viladům Uhříněves nacházející se na Praze 10 ve stejnojmenné části. Tato lokalita je spojena s rodinnou atmosférou, přitom dokáže nabídnout vše potřebné.
Od mateřských a základních škol, přes restaurace, obchody, kavárny, poštu, banky, pojišťovny, až po zdravotnické služby a policii. Vynikající je i dopravní dostupnost, a to díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 nebo vlakové zastávce vzdálené asi 5 minut chůze od domu.
Praha 10 – Uhříněves vám samozřejmě poskytne i vyžití nejrůznějšího typu. Od sportovišť a stadionů, až po kulturu v podobě kina a divadla. Pro chvíle relaxace však nemusíte využívat pouze vlastních předzahrádek nebo teras. Vydat se můžete kupříkladu do nedalekého parku, kde načerpáte spoustu nových sil do dalších dnů. Pražská Uhříněves si vás jednoduše podmaní ve všech ohledech a vy si toto místo velice brzy zamilujete.

Oblíbené projekty: 3