Rezidence Zbraslav

0 volných nabídek, www.residencezbraslav.cz, Pod špitálem, Praha - Zbraslav


Doma je doma s.r.o.
277 271 909
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.residencezbraslav.cz
Doma je doma s.r.o. Doma je doma s.r.o.


Rezidenční

Pod špitálem, Praha - Zbraslav

100% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

C - vyhovující

Základní informace o projektu Rezidence Zbraslav

Strůjcem projektu Rezidence Zbraslav je developerská společnost „Doma je Doma“. Ta si pro náročné rezidenty připravila hned 5 řadových domů originálního vzhledu a patrového provedení. Všechny objekty se pyšní aplikováním tepelně izolačních materiálů, jejichž výsledkem jsou nižší provozní náklady. K tomu přispávají i velké prosklené plochy v podobě francouzských oken.

Všechny řadové domy mají praktické dispoziční uspořádání 4+kk, s nímž lze docílit podlahové plochy od 119 m2 do 143 m2. Dominantou nemovitostí jsou exteriérové dřevěné prvky. Z pohledu interiérů oceníte nápadité rozvržení prostor a efektivní využití volného místa. Vysoký standard vybavení je zpozorovatelný na každém kroku.

Developerský projekt Rezidence Zbraslav, to nejsou jen samotné řadové domy, ale také balkony, terasy, předzahrádky a garážová stání. Celek, který zaujme jakkoliv početnou rodinu prahnoucí po soukromí a životní harmonii. Součástí domů jsou oplocené zahrady.

Využijte ekonomicky nízkého provozu, zajímavých pořizovacích nákladů a praktického situování objektů v rámci projektu Rezidence Zbraslav. Užívejte si přemíry klidových zón ve svém okolí.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Počet podlaží Plocha pozemku Užitná plocha Výtah Parkovací stání Terasa CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
E 4+kk 3 86 m2 100 m2 ano ano 30 m2 Prodáno Prodáno 0
C 4+kk 3 46 m2 120 m2 ano ano 26 m2 Prodáno Prodáno 0
A 4+kk 3 70 m2 120 m2 ano ano 27 m2 Prodáno Prodáno 0
B 4+kk 3 58 m2 120 m2 ano ano 26 m2 Prodáno Prodáno 0
D 4+kk 3 36 m2 100 m2 ano ano 30 m2 Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Rezidence Zbraslav

Praha – Zbraslav je zárukou příjemného bydlení, které podtrhuje například nedaleká chráněná přírodní oblast. Vedle nekonečných procházek se můžete oddávat i pohodlným nákupům a ostatním činnostem.

V rámci občanské vybavenosti oceníte mateřskou, základní a uměleckou školu, restaurace, zdravotní středisko a mnohé další. Pro sportovní nadšence je přichystán Fitpark a jiné aktivity, jako je fotbal, bowling, squash a golf. V pěší vzdálenosti vás potěší zastávka MHD. K ideálním spojům patří autobus jedoucí na Smíchovské nádraží nebo vlak směr Praha – Čerčany – Dobříš.

Oblíbené projekty: 3