Rezidence Trojická

2 volných nabídek, www.bytytrojicka.cz, Trojická, Praha - Nové Město


Tilly Group
277 271 819
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.bytytrojicka.cz
Tilly Group Tilly Group


Rezidenční

Trojická, Praha - Nové Město

0% (2 volných nabídek)

Dokončeno

osobní

Základní informace o projektu Rezidence Trojická

Developerský projekt Rezidence Trojická zhmotňuje rohový historický objekt, jemuž se dostalo náležité rekonstrukce, a to nejenom z pohledu vnější fasády, ale také originálních společných prostor a interiérů bytových jednotek. K původním 23 bytům přibylo ještě dalších 5 nadstaveb, přinášejících ostatní rozlehlé plochy.

Kromě klasické bytové jednotky můžete zakoupit i mezonetové byty pokrývající potřeby těch nejnáročnějších rezidentů. Původní zmodernizované prostory nabízí dispozice 1+kk až 3+kk a maximální podlahovou plochu 81 m2. Přístavba má členění 2+kk až 4+kk, přičemž největší byty mají velikost až 177 m2.

Na developerském projektu Rezidence Trojická je zajímavé právě propojení historického objektu s moderními doplňky a luxusním vybavením. Nadstandardní příslušenství jednotlivých bytů je příslibem kvalitního životního stylu v samotném centru metropole.

Vedle praktického rozvržení všech úložných ploch jsou to i přínosné terasy u některých jednotek, jež mnohé rezidenty potěší. Ochuzovat se nemusíte ani o krásný výhled z vyšších pater. Projekt Rezidence Trojická nabízí lukrativní investici, která se vyplatí. Spodní část domu je vyhrazena komerčním prostorám a sklepním kójím.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah Balkón Terasa CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
63 4+kk 6 / 1 204 m2 ano 1 m2 - 20 935 044 Kč Volné Detail bytu 20935044
61 4+kk 6 / 1 136 m2 ano 7 m2 10 m2 13 149 890 Kč Volné Detail bytu 13149890

Lokalita projektu Rezidence Trojická

Projekt Rezidence Trojická leží na Praze 2 – Nové Město. V oblasti, která doslova překypuje širokým kulturním zázemím, ať už je to Národní divadlo, Divadlo Hybernia, Divadlo na Zábradlí a jiné typy zařízení.

Ochuzeni nebudete o sport v podobě plaveckého bazénu, sportcentra Ymca a World class Fitness Centra. Občanskou vybavenost tvoří obchodní domy, školy, lékařské služby a mnohá restaurační zařízení. Za zábavou a relaxací můžete vyrazit do nedalekých parků, popřípadě dáte přednost plavbě parníkem po Vltavě nebo navštívíte Cinema City Slovanský dům.

Oblíbené projekty: 3