Rezidence Anděl

0 volných nabídek, www.rezidenceandel.cz, Staropramenná, Praha - Smíchov


Tilly Group
277 271 900
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.rezidenceandel.cz
Tilly Group Tilly Group


Rezidenční

Staropramenná, Praha - Smíchov

100% (0 volných nabídek)

Dokončeno

osobní

B - úsporná

Základní informace o projektu Rezidence Anděl

Developerský projekt Rezidence Anděl se skládá ze dvou charakterově odlišných budov. Na jednom jediném místě dochází k prolínání secesního objektu s moderní a novodobou výstavbou. Uvnitř jednotlivých komplexů je k dispozici 15 a 28 bytových jednotek, které jsou schopny uspokojit i ty nenáročnější rezidenty.

Zaměříte-li se na výběr konkrétního bytu, jsou to dispozice 2+kk až 5+kk mezonet, jež vás svým uspořádáním naplní ve všech ohledech. Součástí obou nemovitostí jsou podzemní garážová stání v počtu 40 míst. K dispozici je však i 15 speciálních parkovacích zakladačů.

Za vnější tváří developerského projektu Rezidence Anděl naleznete poměrně vysoký životní nadstandard v podobě luxusního vybavení. Přízemní prostory jsou navíc obohaceny o několik komerčních ploch. Příjemným zpestřením je i 24 hodinová recepce.

Rezidence Anděl, to je použití špičkových stavebních materiálů, jež byly součástí také nákladné rekonstrukce jednoho z objektů. Bydlení přímo v centru Prahy představuje velice lukrativní investici, kterou by si neměl nechat ujít žádný rezident prahnoucí po aktuálních bytových trendech.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah Balkón CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
B2.1 2+kk 2 / 7 144 m2 ano 1 m2 Prodáno Prodáno 0
B2.2 3+kk 2 / 7 111 m2 ano - Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Rezidence Anděl

Praha 5 – Smíchov je žádanou a také stále se rozrůstající lokalitou, v níž naleznete přemíru služeb. Právě zde je zasazen developerský projekt Rezidence Anděl, v jehož blízkosti se nachází kupříkladu stanice metra, obchody, školská zařízení a mnohé další.

Vedle zimního stadionu Nikolajka a centra Radlická je to určitě park Santoška, kam s chutí vyrazíte po náročném dni. Podlehnout můžete i místním sportovním spolkům, knihovně či jiným kulturním elementům.

Nový Smíchov vám přináší dokonalé bytové zázemí uprostřed Prahy, kde se budete moci oddávat výhledu na Vyšehrad či Vinohrady. Romantika v historické lokalitě.

Oblíbené projekty: 3