Podolské schody

0 volných nabídek, www.podolskeschody.cz, Sinkulova, Praha - Podolí


CRESTYL real estate, s.r.o.
277 271 833
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.podolskeschody.cz
CRESTYL real estate, s.r.o. CRESTYL real estate, s.r.o.


Rezidenční

Sinkulova, Praha - Podolí

100% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

C - vyhovující

Základní informace o projektu Podolské schody

Developerský projekt Podolské schody je tvořen dvěma moderními bytovými domy, pod jejichž vzhledovou stránkou je podepsána skupina Chmelař architekti. Ti se postarali o nadčasovou architektonickou podobu stavebního díla, jež přináší moderní prvky v kombinaci se spoustou prosvětlených ploch.

Hlavním investorem stavby je společnost CRESTYL, která vsadila na praktické rozvržení interiérů a přináší dispozice 1+kk až 5+kk. Celkem se jedná o 22 bytových jednotek. Ty jsou doplněny o prostorné balkony nebo vrchní terasy. Vnitřní plochy 22 m2 až 120 m2 poskytují charakterově odlišné obydlí pro rozdílné typy rezidentů.

Jednotlivé byty developerského projektu Podolské schody mají osobité a nadstandardní vybavení, v rámci něhož se pojí moderní trendy v bydlení s vysokou praktičností. Značkové doplňky naleznete od dřevěných podlah až po sanitární techniku. Příjemné jsou i veliké skleněné plochy. Ty vám zaručí dostatek prosvětlenosti interiéru.

Chcete-li nové rodinné bydlení, volte pouze tu nejvyšší kvalitu v podání developerské společnosti CRESTYL. Součástí unikátního projektu je také 34 garážových míst.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah Terasa CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
PS.B1.02.02 3+kk 2 103 m2 ano 21 m2 Prodáno Prodáno 0
PS.B1.05.11 3+kk 5 107 m2 ano 6 m2 Prodáno Prodáno 0
PS.B1.04.08 3+kk 4 107 m2 ano 5 m2 Prodáno Prodáno 0
PS.B1.03.06 3+kk 3 98 m2 ano 5 m2 Prodáno Prodáno 0
PS.B2.02.01 4+kk 2 114 m2 ano 13 m2 Prodáno Prodáno 0
PS.B1.04.09 3+kk 4 98 m2 ano 5 m2 Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Podolské schody

Bydlení nedaleko mariny u pravého břehu řeky Vltavy. Malebný park, blízký altánek, Vyšehrad a Žluté lázně. Přesně tak vypadá lokalita developerského projektu Podolské schody, kterou si zamilujete pro praktické situování v centru metropole, přemíru zelených ploch a vynikající občanskou vybavenost.

Ta je tvořena obchody, bankami, školami, sportovními zařízeními a ostatními veřejnými službami. Nechybí samozřejmě ani dětská hřiště pro nejmenší, okolní cyklostezky a další varianty pohybových aktivit.

Bydlení jen kousek od přírody je spojeno i se snadnou dopravní dostupností. Je to například tramvajová zastávka nebo stanice metra, s pomocí nichž se rychle octnete tam, kam potřebujete.

Standardy

PODLAHOVÉ KRYTINY

Základem všeho je lamelová podlaha v imitaci běleného dubu a v kombinaci s bílými sokly. Technické prostory s toaletou a koupelnou disponují keramickou dlažbou a moderními keramickými obklady. Používány jsou rohové ukončovací Al lišty.

SANITÁRNÍ TECHNIKA

V koupelně a na toaletě naleznete značkové komponenty, mezi něž patří závěsné WC, akrylátová vana, vyzdívaný sprchový kout se zástěnou, umyvadlo se skříňkou a umývátko. Součástí dodávky jsou i vzhledově unikátní pákové baterie.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Hlavní vstupní dveře do bytu podléhají třetí bezpečnostní třídě, včetně robustního kování. Dveře v interiéru mají bílou barvu a jsou vyrobeny ze dřeva. Plná výplň je opatřena nerezovým kováním.

OSVĚTLENÍ

Kromě koupelny, kde jsou již připravena zapuštěná a přisazená světla, jsou v ostatních místnostech vývody pro dodatečné osazení.

Financování

A

Rezervační smlouva

Do pěti dnů od jejího podpisu musíte uhradit částku 100 000 Kč, která je v poslední fázi odečitatelná z celkové ceny bytu.

B

Druhá splátka

Nejprve dojde k uhrazení sumy ve výši 15 % z hodnoty nemovitosti, do níž se započítává i rezervační poplatek.

C

Třetí splátka

Zbývající suma 85 % je splatná po výzvě investora a je nutné ji uhradit do deseti dnů.

INFORMACE K FINANCOVÁNÍ

Financování bytových jednotek v rámci developerského projektu je realizováno ve třech krocích. Navíc za přispění výhodného hypotéčního úvěru od České spořitelny, s jehož sestavením vám pomohou finanční poradci. Ti dokáží garantovat výhodou úrokovou sazbu a zajistit všechny potřebné náležitosti.

Oblíbené projekty: 3