Harfa Park

0 volných nabídek, www.harfa-park.cz, Pod Harfou, Praha - Vysočany


FINEP CZ a.s.
800 558 888
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.harfa-park.cz
FINEP CZ a.s. FINEP CZ a.s.


Rezidenční

Pod Harfou, Praha - Vysočany

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

B - úsporná, C - vyhovující

Základní informace o projektu Harfa Park

Developerský projekt Harfa Park čítá několik bytových domů se stovkami různě velikých bytů. Komplexy tvořené pod záštitou profesionální společnosti FINEP, která je strůjcem bohatého rodinného zázemí v mnoha oblastech hlavní metropole.

Bytové domy jsou rozprostřeny v lukrativní lokalitě, kde zhmotňují určité bloky ve spojení s místní zelení a útočištěm pro malé děti. Ideální varianta pro početné rodiny i svobodné páry, jež dávají přednost neokoukané architektuře a novodobým trendům v oblasti bydlení.

Developerský projekt Harfa Park, to je především unikátní koncept s nízkými energetickými náklady, působivě zpracovaným exteriérem jednotlivých domů a nadstandardní výbavou bytů. Cenově dostupné obydlí, v rámci něhož se vám dostane vhodně rozvržených vnitřních prostor, spousty úložného místa a životního pohodlí.

Bytové jednotky jsou budovány ve spojení s balkony, terasami a lodžiemi. Ty poskytují komfortní zázemí všem typům rezidentů. Kvalitní výstavba tvoří ucelený soubor budov, jež představují pomyslné město ve městě. Stavební dílo zručných architektů, což je zpozorovatelné na každém detailu.

Etapy projektu

Harfa Park VIII

Harfa Park VI

Velký a prostorný byt 4+kk s rozlehlou terasou nebo naopak malá bytová jednotka 1+kk o velikosti 26m2. To jsou představy mnohých občanů, kteří sní o pohodlném a kvalitním bydlení, jež bude vhodně situováno, ať už je to z jakýchkoliv důvodů. Vynikající lokalitou jsou například pražské Vysočany, jimž dominuje developerský projekt Harfa Park VI. Tedy již šestá úspěšná etapa, která přináší dalších 119 bytů k těm stávajícím. Nový bytový komplex, jenž je realizován ve stejné kvalitě a s maximální precizností, jako předchozí budovy.

Ať už se rozmyslíte pro jakkoliv prostorný byt, vždy máte jistotu, že jeho součástí bude minimálně balkon, lodžie nebo terasa. Záruky očekávejte i ve vlastním garážovém stání, které může být přímo pod bytovým objektem. Z pohledu občanské vybavenosti či dopravní dostupnosti nemá smysl cokoliv zdůrazňovat, protože situování developerského projektu Harfa Park VI je z tohoto pohledu více, než dokonalé.

Také bezprostřední okolí bytového komplexu patří k těm nadstandardním, proto můžete očekávat dětské hřiště, odpočinkové zóny v podobě laviček, ale i běžné obchůdky, které jsou obklopeny zelení. K dokonalosti přispívají i nejrůznější architektonické prvky.

Projevíte-li o bytové jednotky v rámci developerského projektu Harfa Park VI včasný zájem, máte jistotu, že volba vnitřního vybavení bude probíhat pod vaším drobnohledem, ať už jsou to podlahové krytiny Barkotex, keramické obklady RAKO nebo interiérové a vstupní dveře Sapeli.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Harfa Park

Pražské Vysočany prezentují atraktivní lokalitu, která spojuje pohodlné bydlení se spoustou služeb nejrůznějšího typu. V příjemném prostředí narazíte na sportoviště, dětské zázemí a několik zelených ploch pro odpočinek a relaxaci.

Nedaleko projektu Harfa Park se nachází multifunkční aréna O2, supermarkety, restaurace, školy a školky, pošta, lékárna další komerční objekty. Opomíjeno samozřejmě není ani na cyklostezky a jiné druhy sportovního vyžití. Prvotřídní dopravní dostupnost zajišťuje například stanice metra Vysočanská, včetně mnoha autobusových a tramvajových zastávek.

Standardy

STAVEBNÍ KONKSTRUKCE A VENKOVNÍ PRVKY

Základem bytového domu je železobetonový nosný systém, včetně vnitřních příček a mezi-bytových stěn a stropů. Obvodový plášť podléhá kvalitnímu zateplení. Spodní části domu jsou vyhrazeny garážím, kde se nachází vrata na dálkové ovládání, přirozené odvětrání a pletivo. Součástí objektu je moderní výtah. Vstupy do domu jsou řešeny formou plastových oken a dveří s několikakomorovými rámy a skly. Hlavní dveře jsou opatřeny čipovým systémem a zvonkovým tablem.

VSTUPNÍ A INTERIÉROVÉ DVEŘE

Do konkrétní bytové jednotky se dostanete prostřednictvím protipožárních dveří s bezpečnostním kováním. Výrobek disponuje panoramatickým kukátkem, kovovými zárubněmi a dekorem s barvou ořechu. Vnitřní dveře tvoří produkty Sapeli Elegant a jejich povrch je foliovaný. V tomto směru se nabízí výběr z několika barevných odstínů, včetně obložkové zárubně Sapeli Normal.

VYBAVENÍ KOUPELNY

Základním podlahovým materiálem je keramická dlažba RAKO stejně, jako keramický obklad. Aplikovány jsou sanitární prvky značky Laufen, JIKA, GROHE a RIKO. Součástí této místnosti je umyvadlo, klozet, baterie, vana a sprchový kout.

OSTATNÍ VNITŘNÍ DOPLŇKY

V obývacích místnostech je položena podlahová krytina od společnosti Barkotex. I na terase naleznete keramickou dlažbu s mrazuvzdornou vlastností. Součástí interiéru jsou vypínače od firmy ABB, kompletní elektrorozvody a připojení na centrální plynové vytápění. K šíření tepla slouží deskové radiátory.

Financování

A

Rezervační smlouva

Poplatek 100 000 Kč odečitatelný z celkové ceny nemovitosti.

B

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Platba ve výši 20 % až 90 % v závislosti na konkrétní dohodě s budoucím majitelem bytové jednotky.

C

Kupní smlouva

Zbývající doplatek ceny bytu probíhá po výzvě k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky.

Postup při nákupu jednotlivých bytů je stejný. Základem je podpis tří smluv, s nimiž se pojí i povinné poplatky a splátky. Prvním bezplatným impulsem je nezávazná ústní rezervace, jejíž platnost je pouze tři dny. Společnost FINEP v tomto ohledu nabízí individuální splátkové kalendáře dle domluvy s konkrétním rezidentem.

Oblíbené projekty: 3