Galerie Heřmanova

3 volných nabídek, www.galerie-hermanova.cz/, Heřmanova, Praha - Holešovice


Digama realitní společnost, s.r.o. Digama realitní společnost, s.r.o.


Rezidenční

Heřmanova, Praha - Holešovice

40% (3 volných nabídek)

Projekt

osobní

Základní informace o projektu Galerie Heřmanova

Chcete bydlení v zrekonstruovaném a přistavěném objektu, který se bude nacházet na lukrativní adrese? Pak se vaším cílem stane projekt Galerie Heřmanova situovaný v pražských Holešovicích. V tomto činžovním době dochází ke kompletní rekonstrukci dvou nadzemních podlaží, a to konkrétně ve čtvrtém a pátém patře.

Objekt se dočká zcela nové střechy, nových rozvodů elektřiny, vody a zároveň moderního a bezpečného výtahu. Koncem roku 2018 budou všechny bytové jednotky připraveny k nastěhování. Základem je kvalitní a vyšší standard vybavení, dokonalé využití volných prostor a mnohé navíc.

Vybírat si můžete z několika bytů s dispozicemi 2+kk, 2+1 a 3+kk. Přičemž podlahová plocha je od 44 m2 do 79 m2. Tak neotálejte a volte poklidné bydlení, v rámci něhož najdete svůj životní komfort a soukromí. Projekt Galerie Heřmanova vám tohle všechno dokáže splnit v plné míře.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
5.1 3+kk 5 67 m2 ne Na vyžádání Volné Detail bytu 0
5.3 2+kk 5 44 m2 ne Prodáno Prodáno 0
5.4 2+1 5 66 m2 ne Na vyžádání Volné Detail bytu 0
4.1 2+1 4 67 m2 ne Na vyžádání Volné Detail bytu 0
5.2 3+kk 5 80 m2 ne Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Galerie Heřmanova

Výhody situování Galerie Heřmanova

Nastěhujte se do pražských Holešovic a využijte investici do projektu Galerie Heřmanova. Ten vám přinese komfortní bydlení ve všech směrech. Na mysli máme hlavně okolí činžovního domu, kde najdete zázemí pro sebe i své děti.
Blízkost nejrůznějších služeb je více než znamenitá. Jmenovat lze například školy, školky, banky, restaurace, obchodní domy, poštu, policii, ale i řadu zájmových spolků a kroužků. Milovníci pohybových aktivit mohou zvolit některá ze sportovních zařízení nebo se obrátí přímo na fotbalový stadion Sparta.
Pražské Holešovice, to je ale i kultura a umění, jíž budete mít opravdu hodně. Vyrazit můžete na bezpočet společenských akcí, do kina BIO Oko na pražské výstaviště, ale i do národní galerie. V tomto směru se opravdu nemusíte omezovat. A pokud by vám chyběla zeleň v hlavní metropoli, pak dejte přednost parku Stromovka nebo parku Letná. Místa s možností příjemné relaxace a nekonečného odpočinku.

Oblíbené projekty: 3