Ekovily Nymburk

0 volných nabídek, www.ekovilynymburk.cz, Na Hroudách 3, Nymburk - Drahelice


Gama Prague Development, s.r.o.
277 271 844
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.ekovilynymburk.cz
Gama Prague Development, s.r.o. Gama Prague Development, s.r.o.


Rezidenční

Na Hroudách 3, Nymburk - Drahelice

0% (0 volných nabídek)

Dokončeno

osobní

Základní informace o projektu Ekovily Nymburk

Developerský projekt Ekovily Nymburk je označován, jako EKO logické bydlení, o čemž vypovídá nízkoenergetické provedení jednotlivých objektů. Základem všeho je několik moderních vilových domů nacházejících se v okrajové části Nymburka. Na místě, kde tvoří uzavřený prostor, jehož součástí jsou plastiky, fontána nebo sochy a jiné exteriérové doplňky.

Vhodně situované objekty jsou tvořeny s přihlédnutím ke světovým stranám. Největší domy mají podlahovou plochu až 207 m2. Vybírat si lze z několika typových variant. Ty jsou označeny názvy Alfa, Beta, Gama, Kappa a Lambda.

Základem developerského projektu Ekovily Nymburk je nadčasová architektura ve spojení s nízkoenergetickými stavebními materiály. Vedle stylově zařízených interiérů je to nadstandardní exteriér příslušící ke každému domu. Jeho součástí je oplocená zahrada poskytující dostatek soukromí. Právě na ní se může vyjímat rozlehlá terasa a venkovní bazén.

EKO logické vily Nymburk sází především na příjemnou estetiku a předkládaný komfort, jenž se dostane všem potenciálním zájemcům. Projekt získal druhé místo v soutěži Best of Reality 2010, což o mnohém vypovídá.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Ekovily Nymburk

Město Nymburk leží jen 20 minut jízdy od Prahy. Samotná lokalita developerského projektu představuje odlehlou část, kde naleznete nejenom klid a soukromí, ale i spoustu zeleně. Typickým příkladem jsou lesy Kerska. Do centra města to máte jenom 1 km, což vypovídá o snadné dostupnosti všemožných služeb.

Mateřská a základní škola, supermarkety, poliklinika, kino, restaurace a mnohé další. Vyhýbat se nemusíte ani sportu v podobě zimního stadionu a ostatních spolků. Ekovily Nymburk přináší z pohledu lokality nadstandardní zázemí, s pomocí něhož budete mít vše na dosah ruky.

Oblíbené projekty: 3