Ecocity Malešice

0 volných nabídek, www.novebytymalesice.cz, Univerzitní, Praha - Malešice


JRD
222 700 017
(Po–Ne: 8:00–22:00)
www.novebytymalesice.cz
JRD JRD


Rezidenční

Univerzitní, Praha - Malešice

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

A - mimořádně úsporná

Základní informace o projektu Ecocity Malešice

Bytový projekt Ecocity Malešice je dílem developerské společnosti JRD. Ta se prostřednictvím aktuálně druhé etapy výstavby s plánovaným dokončím na konci roku 2015, zaměřila na ekologické a nízkoenergetické budování.

Zdravé bydlení i pro alergiky, v rámci něhož se vám dostane až šestkrát vyšší úspory oproti běžnému bytu. Vliv na to má hlavně použití kvalitních a moderních stavebních materiálů, řízené větrání nebo praktická rekuperace vzduchu. Opomíjeno není ani na takové detaily, jako je LED osvětlení ve společných prostorách.

Vsadíte-li na developerský projekt Ecocity Malešice II, projevíte zájem o bytové jednotky s dispozičním členěním 2+kk až 4+kk, jejichž maximální podlahová plocha dosahuje velikosti 119 m2. Naprostou samozřejmostí jsou i prostorné předzahrádky, venkovní lodžie či podzemní garážové stání.

Nízkoenergetické bydlení v prosvětlených bytech vzniklo pod taktovkou zkušených návrhářů a nabízí široké zázemí pro mladé, včetně početných rodin s dětmi. Zvolte si za své obydlí tento projekt, kde není zapomínáno na dostatečné množství zeleně.

Etapy projektu

Ecocity Malešice II

Sžijte se s přírodou v hlavním městě. Podlehněte cenově neodolatelným nabídkám bydlení v podání developerského projektu Ecocity II. Zakupte si jednu z 66 bytových jednotek, jež jsou rozmístěny ve třech objektech.

Moderní a propracované budovy založené na přírodních materiálech, jež se podepisují na nízkých provozních nákladech. Spojení s přírodou můžete ostatně pocítit také doma, kde vám nebude chybět systém řízeného větrání nebo rekuperace tepla.

Vzhledem k předkládaným dispozicím 2+kk až 4+kk je patrné, že si dokáže vybrat skutečně každý. Pro svobodné páry jsou přichystány byty o velikosti 48 m2, pro početnější rodiny prostory o ploše až 119 m2. Chybět vám mimochodem nebude lodžie, předzahrádka nebo podzemní garážové stání.

Ekologický a především ekonomický provoz, jehož přednosti se pojí i s nadstandardním vnitřním vybavením, jako je dřevěná podlaha, keramická dlažba nebo dýhované dveře.

Ecocity Malešice I

Praha 10 je naprosto ideálním místem pro spokojené bydlení, které vám přinese dostatek zeleně, občanské vybavenosti nebo dopravní dostupnosti. Strůjcem těchto předností je bezpochyby developerských projekt Ecocity Malešice, který vzniká pod taktovkou známé společnosti JRD.

Nově konstruovaný bytový komplex, který dokáže uspokojit až 44 rodin s dětmi, případně mladých nebo starých lidí. Předkládány jsou totiž bytové jednotky od 2+kk po 4+kk, které jsou navrženy s maximálním ohledem na využití vnitřních prostor, ale také na nízké náklady, co se týče vytápění.

Jižně situované byty vznikaly pod záštitou zkušených návrhářů a architektů, kteří přináší kupříkladu vyšší světlou výšku oken nebo dveří. Přednostní projektu Ecocity Malešice je také dostatek zeleně v okolí, Malešický park a odpovídající množství tramvajových zastávek.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Ecocity Malešice

Situování developerského projektu Ecocity Malešice je na Praze 10. V naprosto ideální lokalitě přímo vedle Malešického parku, kde je přemíra zeleně. Praktický lesopark je vhodný jak k relaxaci, tak ke sportovním aktivitám.

Opačným směrem to máte kousek k pestré občanské vybavenosti, kterou tvoří místní supermarkety, plavecký bazén Olšanka, veřejné služby, restaurace, školy a školky nebo sportovní areál Třebešín a Hector.

K pohodlné a rychlé přepravě po Praze jistě využijete stanici metra A – Želivského, popřípadě zastávky MHD. Na Václavském náměstí se octnete zhruba za 10 minut, ať už je to za zábavou či za prací.

Standardy

Bytový dům je protnut řadou nadstandardních a moderních prvků, které jsou zpozorovatelné jak v exteriéru, tak v interiéru.

PODLAHOVÉ KRYTINY

V chodbě, koupelně a technické místnosti se nachází keramická dlažba. Ta je v mrazuvzdorné podobě aplikována i na venkovních terasách a balkonech. V pokojích je položena laminátová plovoucí podlaha od společnosti Egger. V obývacím pokoji narazíte na luxusní podobu třívrstvých dřevěných dílců od výrobce STEILER.

DVEŘE

Vstup do bytové jednotky je skrze bezpečnostní a protipožární dveře, které splňují potřebné normy. Interiérové dveře pochází od německého výrobce BLANKE. Použit je dýhovaný model SANDE, k němuž přísluší i stejnobarevná obložka.

Financování

A

Rezervační smlouva

50 000 Kč až 120 000 Kč – odečítá se s celkové nákupní ceny.

B

Uzavření smlouvy

Zaplacení 25 % z ceny nemovitosti.

C

Oznámení o provedení hrubé stavby

Zaplacení 40 % z ceny nemovitosti.

D

Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek

zaplacení 25 % z ceny nemovitosti.

E

Oznámení o kolaudaci stavby

Doplatek zbývajících 10 % z ceny nemovitosti.

INDIVIDUÁLNÍ KALENDÁŘ

Individuální splátkový kalendář začíná obdobně, jako ten standardní, a to je podpisem rezervační smlouvy a uhrazením 50 000 Kč až 120 000 Kč zálohy. Následující kroky jsou však odlišné.

  • Při uzavření smlouvy zaplacení 10 % - odložení splácet a doplatek 90 % až po kolaudaci

  • Při uzavření smlouvy zaplacení 90 %  - možnost získání zajímavé slevy – doplatek 10 % po kolaudaci

Oblíbené projekty: 3