Rezidenční

Železná, Roztoky

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

B - úsporná

Základní informace o projektu Domy Dubečnice

Developerský projekt Domy Dubečnice přináší velice unikátní výstavbu nabývající několika podob. Vedle vyprodaných řadových domů jsou to ještě originální dvojdomy a funkcionalistické vily s nadstandardní výbavou.

Dvojdomy se pyšní dispozicemi 5+kk a podlahovou plochou až 162,83 m2 a jsou doplněny o prostorné pozemky o velikosti až 466 m2. V tomto domě si dopřejete vynikajícího životního zázemí, které se pojí s dvěma koupelnami, balkony a elegantně vyřešeným místem pro skladování nejrůznějších věcí.

Vily přináší ještě více prostoru v dispozičním uspořádání 6+kk. Na pozemcích o velikosti 1 063 m2 jsou situovány objekty s plochou 306,38 m2, v nichž je na první pohled spatřitelná ruka profesionální architekta. Robustní vily jsou vytápěny za pomoci tepelného čerpadla, u dvojdomů jsou to plynové kotle.

Developerský projekt Domy Dubečnice, to je nadstandard prezentovaný za bezkonkurenční ceny v kombinaci s nízkými provozními náklady. Vyžadujete-li dostatek soukromí, aplikování moderních stavebních materiálů a určitou myšlenku při realizaci celého díla, je tento bytový koncept ideální volbou právě pro vás.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Domy Dubečnice

Domy Dubečnice jsou situovány do obce Roztoky u Prahy. Místo vzdálené jenom 10 minut jízdy, které doslova překypuje pestrou občanskou vybaveností. Vedle centra Via Vesta jsou to školy a školky, zdravotní centrum, pošta, restaurace, obchody a policie.

Užívat si můžete nejenom ve sportovním centru, ale také na tenisových kurtech a fotbalovém hřišti.

V Roztokách vám nebude chybět ani náležitá relaxace, jíž se budete oddávat v Roztockém háji, u Únětického potoka, popřípadě vyrazíte na nedaleký hrad Okoř. Jakékoliv další aktivity lze rozvíjet v hlavním městě, kam dojedete buď vlakem, nebo městskou hromadnou dopravou.

Oblíbené projekty: 3