Byty Storeal

0 volných nabídek, www.byty-storeal.cz, U hřiště, Svémyslice


Storeal a.s.
277 271 934
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.byty-storeal.cz
Storeal a.s. Storeal a.s.


Rezidenční

U hřiště, Svémyslice

100% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

B - úsporná

Základní informace o projektu Byty Storeal

Dejte přednost nenáročnému a jednoduchému bydlení. Právě v takovém duchu se nesou startovací byty od developerské společnosti STOREAL. Bytový dům zasazený do čtvrti plné nových domů a dvojdomů, kde vám bude zajištěn velice příjemný klid, dostatek parkovacích míst a patřičné soukromí.

Byty jsou určeny nejen pro mladé, ale i další rezidenty, jimž bohatě stačí dispoziční uspořádání 1+kk a 2+kk. Prakticky navržené jednotky, které se svojí podlahovou plochou od 30 m2 do 68 m2 dokáží využít každý kousek volného prostoru.

Za moderně vyhlížející architekturou se ukrývá celkem 14 bytů, s nimiž se pojí hlavně vysoký komfort a pohodlí. To je zapříčiněno volbou kvalitou stavebních materiálů a interiérových doplňků. Jsou to například plastová okna nebo značková sanitární technika. To vše zvýší útulnost vašeho bydlení. Teplo je zajišťováno prostřednictvím centrálního plynového vytápění.

Investujte do startovacích bytů od developerské společnosti STOREAL. Ty budou připraveny k nastěhování na přelomu dubna a května 2017. Zabydlete se v útulných jednotkách, jež vám z pohledu vybavenosti přinesou cokoliv, co k životu potřebujete.

Etapy projektu

Budova B

Budova A

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah Parkovací stání Lodžie CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
A5 1+kk 2 / 3 37 m2 ano ano Prodáno Prodáno 0
A7 1+kk 2 / 3 31 m2 ano ano Prodáno Prodáno 0
A11 2+kk 3 / 3 67 m2 ano ano 4 m2 Prodáno Prodáno 0
A6 2+kk 2 / 3 41 m2 ano ano Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Byty Storeal

Obec Svémyslice přináší ideální a poklidné zázemí pro trvalé žití. Lokalita vzdálená jen 3 km od hlavního města a 7 km od obchodního centra Černý most. Místo, mezi jehož přednosti patří hlavně klid a okolí protnuté přírodou a zelení. V ní můžete realizovat spoustu pohybových aktivit nebo se oddávat nekonečné relaxaci.

V samotné obci se nachází hospoda, obchod se smíšeným zbožím a mateřská školka. Zatoužíte-li po rozmanitějších službách, lze využít dvou autobusových zastávek, které vás přepraví do Prahy. Asi 1,5 od budoucího bydlení je vzdálena vlaková zastávka Zeleneč – centrum.

Oblíbené projekty: 3