BYTY Kladno

0 volných nabídek, www.bytykladno.cz/, Arménská, Kladno - Kročehlavy


Oxes s.r.o.
277 271 782
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.bytykladno.cz/
Oxes s.r.o. Oxes s.r.o.


Rezidenční

Arménská, Kladno - Kročehlavy

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní, družstevní

B - úsporná

Základní informace o projektu BYTY Kladno

Developerský projekt Byty Kladno je mnohým rezidentům znám pod označením GARDEN PARK Kladno Kročehlavy. Aktuálně jde již o třetí etapu výstavby, kterou tvoří dva bytové domy navazující na původní zástavbu. Vhodné rozmístění objektů představuje písmeno L.

K dispozici je 94 bytových jednotek, mezi jejichž výrazné přednosti patří nízké energetické nároky. Je to hlavně použití špičkových stavebních materiálů a moderní technologické postupy, jež se postaraly o energetický štítek budov B.

Stylová a uvolněná architektura se promítá i do vnitřních útrob developerského projektu Byty Kladno. Dispoziční členění 1+kk až 4+kk nahrává všem potenciálním rezidentům, o čemž vás mimochodem přesvědčí i podlahová plocha 23 m2 až 99 m2. K jednotlivým nemovitostem přísluší i předzahrádky, balkony nebo rozměrnější terasy. Příjemná je také možnost venkovního garážového stání. Za příplatek jsou dostupné prostorné komory.

Čtyřpodlažní komplexy developerského projektu GARDEN PARK Kladno Kročehlavy mají moderní výtahy a nabízí vám možnost výběru vnitřního vybavení. Vaše budoucí bytová jednotka tak bude přesně korespondovat s vaším životním stylem.

Etapy projektu

Etapa III.

Fáze 1

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
Oblíbené projekty: 3