Byty Holečkova

0 volných nabídek, www.byty-holeckova.cz, Holečkova, Praha - Smíchov


CASA Holečkova s.r.o.
277 271 839
(Po–Ne: 8:00–17:00)
www.byty-holeckova.cz
CASA Holečkova s.r.o. CASA Holečkova s.r.o.


Rezidenční

Holečkova, Praha - Smíchov

100% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

Základní informace o projektu Byty Holečkova

Pod developerským projektem Byty Holečkova si lze představit činžovní bytový dům s neoklasicistní architekturou. Stavba nabízející 15 bytových jednotek, které prošly velice náročnou modernizací, avšak se zachováním historických prvků objektu.

Bytové jednotky o dispozicích 2+kk, 3+1 a 4+kk jsou rozděleny do šesti podlaží a přísluší k nim ještě jeden komerční prostor. Dominantou jednotlivých bytů je především praktické uzpůsobení ve spojení s vyššími stropy. Podlahová plocha od 40 m2 do 105 m2 je vynikajícím zázemím i pro početnější rodiny s dětmi.

Developerský projekt Byty Holečkova je vybaven moderním výtahem, ale také originálně řešenými společnými prostory. Těšit se můžete například na předzahrádky, anglické dvorky a mnohé další. Spojení nízkých provozních nákladů s pohodlím a komfortem.

O ten se starají stylové bytové prvky v podobě značkových podlahových krytin, originálních keramických dlažeb a obkladů, včetně stylové sanitární techniky Catalano. Výhodnou investici do rodinného bydlení můžete podpořit ještě zakoupením garážového stání před domem, jenž navýší váš komfort z pohledu bytového zázemí. Zabydlete se v historické nemovitosti se spoustou moderních prvků.

Ceník


Číslo jednotky Dispozice Podlaží Užitná plocha Výtah CENA Kč
vč. DPH
(STAV)
14 2+kk 5 / 5 58 m2 ano Prodáno Prodáno 0
13 2+kk 5 / 5 45 m2 ano Prodáno Prodáno 0
N1 Nebyt. -1 / 5 47 m2 ano Prodáno Prodáno 0
12 2+kk 5 / 5 57 m2 ano Prodáno Prodáno 0

Lokalita projektu Byty Holečkova

Situování developerského projektu Byty Holečkova je skutečně nadstandardní. Lukrativní adresa na Praze 5 je spojena se spoustou vymožeností. V pěší dostupnosti máte nejrůznější obchody, nemocnici, restaurace nebo mateřskou a základní školu včetně gymnázia.

Vedle kultury, zábavy a pohybových aktivit oceníte i spoustu zelených ploch v podobě parků. Typickými představiteli je nedaleký park Sacre Couer, Kinského zahrady a park Ladronka.

Příjemná je také stanice metra Anděl či Smíchov. Po Praze můžete cestovat ještě za přispění autobusu nebo tramvaje.

Standardy

Bytové jednotky v podání developerského projektu Byty Holečkova 18 překypují designovým a funkčním nadstandardem. Aplikovány jsou novodobé značkové materiály a výrobky, s nimiž docílíte pohodlného a komfortního bydlení.

VYBAVENÍ INTERIÉRU

V koupelně se setkáte s umyvadlem New Light, závěsnou toaletou Catalano Polis, sprchovou vaničkou Catalano Verso a prostornou vanou Cayono. Nabízen je široký výběr pákových baterií a sprch. Podlahový materiál po bytě je řešen keramickou dlažbou Luxury Cement ve spojení s moderním a vkusným obkladem Monoporcelain. Mimo koupelnu jsou použity produkty značky Steirer Parkett BILAflor. V bytě jsou kompletní rozvody elektroinstalace zakončené stylovými zásuvkami a vypínači značky decente. O příjemné teplo domova se starají radiátory Cordivari Sandy nebo Korado Radik.

Oblíbené projekty: 3