Rezidence Moser

0 volných nabídek, Chebská, Karlovy Vary - Dvory


JTH Group a.s. JTH Group a.s.


Rezidenční

Chebská, Karlovy Vary - Dvory

0% (0 volných nabídek)

Projekt

osobní

B - úsporná

Základní informace o projektu Rezidence Moser

Za originálním názvem Rezidence Moser se skrývá unikátní bytový komplex, jenž ve svých rozlehlých útrobách skrývá bytové i relaxační prostory. Šest nadzemních a jedno podzemní podlaží. To je výčet nadstandardně řešených ploch, pod nimiž je podepsána developerská společnost JTH Building a.s.

Ta připravila pro budoucí rezidenty celkem 109 bytů o dispozičním uspořádání 2+kk a 3+kk. Jak prozrazuje celková podlahová plocha 44 – 120 m2, na své si přijdou svobodní lidé i početnější rodiny s dětmi. Navíc, když k tomu připočtete ještě balkony, lodžie a podzemní či venkovní parkovací stání.

Rezidence Moser, to je však něco více, než jenom bytové zázemí. V komplexu se nachází také wellness centrum, privátní plavecký bazén, relaxační koutek a nejrůznější typy saun. Na to všechno dohlíží nepřetržitá recepce ve spolupráci s profesionálním kamerovým systémem.

Bytový objekt Rezidence Moser je zasazen do uzavřeného areálu, v němž nechybí samozřejmě zázemí pro malé děti, včetně parkové úpravy. Vše potřebné tak máte na dosah ruky.

Investujte do vhodně situovaného obydlí, v jehož prospěch hovoří také propracovaná architektura a nápadité uspořádání jednotlivých bytů.

Ceník


CENA Kč
vč. DPH
(STAV)

Lokalita projektu Rezidence Moser

Lokalita projektu Rezidence Moser Karlovy Vary jsou oblíbeným městem, kde se každoročně koná filmový festival a nachází rozlehlé letiště. A právě tam, konkrétně v oblasti Dvory, můžete nyní žít. Rezidence Moser nabízí ve svém okolí vše potřebné. Je to například nákupní centrum Varyáda, kavárny, restaurace, menší supermarkety, školy, školky, lékárny a lékařské služby, pošta a další. Dopřejte si možnosti relaxovat v přilehlých parcích nebo se oddávat pohybovým aktivitám ve sportovních zařízeních. Oblíbené jsou například koňské dostihy a golf. Ulice Chebská je místem, které si ihned oblíbíte.

Oblíbené projekty: 3